Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений

Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Областная барахолка » Що дійсно можна самостійно перезавантажити ОС?


Що дійсно можна самостійно перезавантажити ОС?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт! Чув, що можна самостійно перезавантажити ОС і драйвера на комп'ютері. Чи можна це зробити без великих негараздів? Якщо так, то я би хотів дізнатися, як саме це зробити. Можливо, є якісь поради або крок за кроком інструкції? Дякую за будь-яку допомогу у цьому питанні!

0

2

Раджу спробувати перезавантажити ОС і драйвера самостійно, якщо є досвід користування комп'ютером. Найперше, збережіть важливі дані на зовнішньому пристрої. Далі завантажте офіційний сайт виробника вашої ОС та драйверів, завантажте їх, використовуючи коректні інструкції. Важливо робити резервне копіювання перед змінами!

0

3

Я самостійно перезавантажував ОС і драйвера на своєму комп'ютері, і все вийшло на відмінно. Після завантаження оновлень і драйверів з офіційного сайту, система почала працювати швидше і стабільніше. Рекомендую цей підхід, але не забувайте про важливість резервного копіювання!

0

4

Я звернувся до компанії TELEMART для переустановки операційної системи та встановлення драйверів https://telemart.ua/ua/products/pereust … drayverov/ на моєму комп'ютері, і я не можу бути більш задоволений результатом. Під час першої консультації мені було надано детальну інформацію про процес, і я отримав можливість обговорити свої вимоги щодо операційної системи та необхідних драйверів.
Персонал компанії виявився дуже професійним і допоміг підібрати найкращі драйвери для моєї системи, що позитивно позначилося на продуктивності та стабільності роботи комп'ютера. Процес переустановки ОС пройшов швидко і безпечно, і я отримав повністю налаштовану систему з усіма необхідними програмами та драйверами.
https://img.telemart.ua/414018-757452-category_page/pereustanovka-os-s-ustanovkoy-drayverov.png

0


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Областная барахолка » Що дійсно можна самостійно перезавантажити ОС?