Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений

Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Информация о форуме » Який букет квітів купити на перше побачення?


Який букет квітів купити на перше побачення?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Доброго дня всім! В мене планується перше побачення з дівчиною яка дуже подобається, але в живу ми з нею ще не бачилися. Порадьте мені красивий букет, бажано з троянд, та квітковий магазин у Львові де його можна замовити.

0

2

Я вважаю що для першого побачення потрібно підбирати квіти в ніжних тонах, наприклад рожеві троянди. Знаю я чудовий квітковий магазин у Львові, в який не раз звертався і завжди залишався задоволений букетом, та оперативністю доставки.

0

3

Я раніше не був романтиком, і не дарував дівчатам квіти, але цього разу особливий випадок, дівчина дуже подобається, і я хочу справити на неї хороше враження. Залиш, будь ласка, посилання на магазин, і якщо не важко порадь варіант букета.

0

4

На перше побачення не варто купувати дуже великі букети квітів, але до вибору потрібно підійти зі смаком. Магазин Квітна представляє величезний вибір готових букетів квітів, і кожен букет це справжній витвір мистецтва, адже являється авторською дизайнерською роботою флориста.

З букетів можу порадити букет 15 троянд Квіксенд у букеті «Пудра» https://kvitna.ua/collection/pink-roses який складається з дуже ніжних троянд пудрового кольору. Саме такий букет на мою думку ідеальний для першого побачення. Щоб краще зрозуміти як буде виглядати букет в живу, скористайся онлайн вітриною з відео до кожного букета. Магазин працює цілодобово та без вихідних, тому можна замовляти квіти в зручний для тебе час. Доставка як на мене швидка, уже упродовж години після замовлення квіти доставлять по потрібній адресі у місті Львів. До букета ти також можеш замовити записку зі словами кохання чи симпатії, це створить романтичну атмосферу, та справить на дівчину гарне враження.

https://forumupload.ru/uploads/000f/11/20/319/t388949.jpg

0


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Информация о форуме » Який букет квітів купити на перше побачення?