Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений

Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Областная барахолка » Автомобільні інвертори у Одесі


Автомобільні інвертори у Одесі

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Доброго дня! Я хочу дізнатися більше про автомобільні інвертори. Як вони працюють та для чого їх використовують?
Де краще вибирати такі пристрої? Буду вдячна за допомогу в даному питанні.

0

2

Привіт. Автомобільні інвертори - це пристрої, які перетворюють постійний струм з батареї автомобіля на змінний струм для живлення різноманітних електричних пристроїв, таких як ноутбуки, телевізори, зарядні пристрої для телефонів та інше. Інвертори використовуються в основному для того, щоб мати доступ до електроенергії в будь-який час та в будь-якому місці.

0

3

R4 написал(а):

Привіт. Автомобільні інвертори - це пристрої, які перетворюють постійний струм з батареї автомобіля на змінний струм для живлення різноманітних електричних пристроїв, таких як ноутбуки, телевізори, зарядні пристрої для телефонів та інше. Інвертори використовуються в основному для того, щоб мати доступ до електроенергії в будь-який час та в будь-якому місці.

Дякую за відповідь. А які інвертори можна використовувати в автомобілі? Яка є різниця між ними? Чи можете порекомендувати якийсь конкретний бренд інвертора?

0

4

Є кілька видів інверторів, але основна різниця полягає в їх потужності та типі хвилі. Інвертори бувають змінного струму (AC) та постійного струму (DC) і залежно від типу, можуть мати різну потужність. Зазвичай, інвертори мають потужність від 150 Вт до 3000 Вт.
Я бачив, що в інтернет-магазині "Алло" є багато різних брендів інверторів https://allo.ua/ua/odesa/avtomobil-nye-invertory/ , в тому числі, в Одесі. Якщо вам потрібен дешевий інвертор, я б рекомендував моделі від бренду Sven або Solight , які коштують близько 1000 грн. Тут все залежить від потужності, яка вам буде потрібна.
https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/3/small_image/212x184/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/i/n/in06_result.jpg

0


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Областная барахолка » Автомобільні інвертори у Одесі