Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений

Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Областная барахолка » Вибрати класний брендовий одяг


Вибрати класний брендовий одяг

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Я зазвичай купую одяг у звичайних магазинах, але хочу спробувати купити брендовий одяг. Які інтернет-магазини можна порекомендувати з такими пропозиціями? Дайте поради з власного досвіду покупок.

0

2

Залежить від того, що саме ви хочете купити. Якщо ви шукаєте вищий сегмент, то краще звернути увагу на бутіки прямого продажу брендів. Якщо ж ви шукаєте щось більш доступне, можна спробувати мультибрендові інтернет магазини.

0

3

Tatiana написал(а):

Залежить від того, що саме ви хочете купити. Якщо ви шукаєте вищий сегмент, то краще звернути увагу на бутіки прямого продажу брендів. Якщо ж ви шукаєте щось більш доступне, можна спробувати мультибрендові інтернет магазини.

Дякую за пораду. А чи можете порекомендувати якийсь мультибрендовий магазин? Що ви можете сказати про бренд Stone Island, якщо знайомі з ним? Чи варто купувати їхню продукцію?

0

4

Я рекомендую звернути увагу на мультибрендові інтернет-магазини. Такі магазини пропонують великий вибір брендів та колекцій, що дозволяє знайти щось на смак. До того ж, такі магазини часто мають знижки та пропонують програми лояльності. Stone Island https://helen-marlen.com/ua/brands/stone-island  - це дуже відомий італійський бренд, який спеціалізується на одязі для вуличної моди. Ви можете знайти їх продукцію в багатьох мультибрендових інтернет-магазинах такого напрямку. Я досить часто замовляю різні речі на Helen Marlen. Вони мають досить великий вибір різних брендів і часто роблять знижки на певні категорії товарів.
https://skr.sh/i/230223/siSyoR5f.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82%2023-02-2023%2015:07:52.jpg

0


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Областная барахолка » Вибрати класний брендовий одяг