Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений

Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Бизнес, работа и обучение » Планую відкривати продуктовий бізнес


Планую відкривати продуктовий бізнес

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Планую відкривати продуктовий бізнес і виникла проблема знайти тямуще холодильне обладнання та фахівців із встановлення. Знаю, що подібні послуги не з дешевих і не хотілося б помилитися з вибором. Може що підкажете з цього приводу?

0

2

Правильно ви міркуєте і подібне обладнання в продуктовому бізнесі відіграє найважливішу роль, особливо якщо врахувати, що від його якості залежить збереження продукції. Підходити до вибору систем холодопостачання варто дуже уважно. Варто зробити вибір на користь компанії, яка відразу б і спроектувала все, і допомогла з підпором та встановленням. Від себе можу порекомендувати таких фахівців з компанії "Subzero" https://subzero.com.ua/poslugy/ahro-inz … -freezing/, оскільки мав з ними справу і в їхньому професіоналізмі повністю впевнений.

0

3

Благодарю вас за информацию. Заглянул на сайт и оказалось это как раз то. что я и ищю. Хорошо, что оборудование праектируют и устанавливают от начала и до конца, для меня это важно.

0


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Бизнес, работа и обучение » Планую відкривати продуктовий бізнес