Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений

Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Дайте пораду по вибору віскі

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Хочу обрати смачне віскі, але не знаю з чого почати. Чи може хтось порадити, як вибрати хороше віскі для початківця? Шукаю щось смачне, але не дуже дороге, аби не розчаруватися в перший раз.

0

2

Дуже класно, що ти вирішив долучитися до світу віскі. Для початку, я б рекомендував звернути увагу на віскі з м'яким смаком, аби легко влитися в культуру. Подивись на шотландські сингл молт або ірландські віскі, вони зазвичай мають більш м'який і квітковий смак порівняно з американськими. Бренди типу Glenfiddich або Jameson будуть чудовим вибором для старту!

0

3

Glenfiddich і Jameson, так? Я чув про них, але ніколи не пробував. Чи є в цих брендів якісь конкретні види або роки, на які мені варто звернути увагу, чи краще почати з чогось основного від них?

0

4

Igor написал(а):

Glenfiddich і Jameson, так? Я чув про них, але ніколи не пробував. Чи є в цих брендів якісь конкретні види або роки, на які мені варто звернути увагу, чи краще почати з чогось основного від них?

Знаєте, одним із варіантів для новачків і не тільки, може стати віскі Chivas Regal https://maudau.com.ua/category/viski/pr … ivas-regal це відомий бренд з довгою історією, який пропонує відмінну якість. Якщо ви шукаєте місце, де можна знайти широкий вибір віскі цього бренду, обов'язково перегляньте каталог в інтернет магазині "Maudau". Там ви знайдете різні види Chivas Regal, від класичних до більш вишуканих варіантів.

Якщо говорити про вибір, то Chivas Regal 12 років – це класика, з багатим і збалансованим смаком, ідеально підійде для новачків. Купівля в інтернет-магазині "Maudau" може бути дуже зручною, адже вони зазвичай пропонують детальний опис товарів, що дозволяє краще зрозуміти, що саме ви купуєте, а також часто можуть бути акції та спеціальні пропозиції.

https://i.postimg.cc/mrMCWktZ/image.png

0