Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений

Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Областная барахолка » Порадьте книги з сучасної літератури


Порадьте книги з сучасної літератури

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Ви коли-небудь хотіли зануритися у захопливий світ сучасної літератури? Я останнім часом постійно шукаю книгарню, де можна знайти нові та цікаві літературні твори. Здавалося б, має бути просто знайти місце з сучасною літературою, але я втрачаюсь серед великої кількості варіантів. Може, хтось порадить, де можна знайти таке чудове асортимент літератури, яка відображає сучасні тенденції та ідеї?

0

2

Розумію вас на 100%! Сам намагався знайти якусь книгарню з новими творами, але в кожному місці вони продають тільки класику чи вже знайому кліше. Мабуть, краще всього шукати онлайн? Але як вибрати те, що справді варте уваги? Можливо, хтось має якісь приклади книгарень з широким асортиментом сучасних творів?

0

3

Точно, я вже втомився від того, що кожен раз отримую одні й ті самі рекомендації. Може, трошки ризикувати і звертатися до менш відомих магазинів? Якщо ви шукаєте щось незвичайне, можливо, варто спробувати звернутися до місцевих книгарень, які підтримують нові та молоді таланти. Хто-небудь може порадити таке місце?

0

4

Друзі, я вже знайшов ідеальне місце для наших запитань! Книгарня Readeat просто чудова! Там величезний вибір сучасних літературних творів https://readeat.com/catalog/suchasna-ukrayinska-proza починаючи від української прози і закінчуючи світовими бестселерами. І найкраще, що вони пропонують дуже вигідні умови!
Зазвичай, вони мають акції та знижки на новинки. Я нещодавно там придбав кілька книг українських авторів, які просто вражають своєю оригінальністю та глибиною сюжету. Рекомендую всім завітати до Readeat та насолоджуватися читанням справжньої сучасної літератури!
https://skrinshoter.ru/s/181223/7deGgOtT.png?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82-18-12-2023%2016:21:46.png

0


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Областная барахолка » Порадьте книги з сучасної літератури