Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений

Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Областная барахолка » Підкажіть наскільки дорога кремація


Підкажіть наскільки дорога кремація

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Я тут новенький, тому вибачте, якщо мій запитання здасться дивним. Але мені дійсно потрібна ваша допомога. Я шукаю інформацію про кремацію в Києві. Це дуже делікатне питання для мене, але я маю знати, де це можна зробити та скільки це буде коштувати. Можливо, хтось з вас стикався з такою потребою і може поділитися досвідом? Я був би дуже вдячний за будь-яку інформацію.

0

2

Розумію, що це може бути важко. Сам я нещодавно проходив через це. В Києві є кілька місць, де можна здійснити кремацію, але вартість залежить від багатьох факторів. Наприклад, чи є у вас необхідність у додаткових послугах, як-от організація церемонії, вибір урни тощо. Я раджу вам звернутися до декількох ритуальних служб, щоб отримати точні ціни.

0

3

Мені здається, що я починаю розуміти, наскільки складною може бути ця процедура. Ви не могли би порекомендувати конкретні ритуальні служби в Києві, які мають добру репутацію і пропонують різні варіанти кремації? Якщо у вас є досвід співпраці з ними, будь ласка, поділіться, мені це дуже допоможе.

0

4

Igor написал(а):

Я тут новенький, тому вибачте, якщо мій запитання здасться дивним. Але мені дійсно потрібна ваша допомога. Я шукаю інформацію про кремацію в Києві. Це дуже делікатне питання для мене, але я маю знати, де це можна зробити та скільки це буде коштувати. Можливо, хтось з вас стикався з такою потребою і може поділитися досвідом? Я був би дуже вдячний за будь-яку інформацію.

Я працюю в цій сфері вже багато років і можу рекомендувати вам звернутися до ритуальної компанії "Вавілон". Вони давно на ринку і заслужили собі репутацію завдяки якісному обслуговуванню та розумним цінам. Раджу подивитись вам ціни на кремацію у Києві https://vavilon-ritual.com.ua/poslugy/k … -tila.html на їх сторінці ви знайдете інформацію про послуги кремації в Києві та всі нюанси. Ціни залежать від обраного пакету послуг, але вони досить конкурентоспроможні. Я б порадив вам звернутися до них особисто, щоб обговорити всі деталі.

https://i.postimg.cc/rsLBKjhL/image.png

0


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Областная барахолка » Підкажіть наскільки дорога кремація