Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений

Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Женское здоровье » Лазерна корекція зору у Львові


Лазерна корекція зору у Львові

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Доброго вечора. Дівчата, розкажіть, хто робив собі лазерну корекцію зору? Як пройшла операція? Як ви зараз бачите? Чи варто робити цю операцію? Набридло у окулярах ходити. Хочу зробити лазерну корекцію.

0

2

Лазерна корекція зору - це вам не нігтики зробити. Хочу - роблю, не хочу - не роблю. Тільки лікар вирішує, чи можна та чи варто вам робити цю операцію, чи не можна. Йдіть до офтальмолога, й там розмовляйте.

0

3

Важливо відзначити, що лазерна корекція зору не підходить для всіх. Кандидати повинні пройти оцінку офтальмолога, щоб переконатися, що їх зір та стан очей дозволяють провести цю процедуру.

0

4

Лазерна корекція зору у Львові https://visium.com.ua/lviv/ua/uslugi/la … rrektsiya/   - це високотехнологічний метод, який використовується для виправлення різних дефектів зору, таких як близькозорість, далекозорість і астигматизм. Основна мета цієї процедури - покращення гостроти зору пацієнта та позбавлення його від необхідності користуватися окулярами або контактними лінзами.
Як проходить ця операція?
Спочатку лікар-офтальмолог проводить ретельне обстеження очей, включаючи вимірювання різних параметрів зору.
Потім пацієнту крапають у очі краплі для знеболення.
Під час операції  використовуються лазери, такі як лазери LASIK або PRK, для виправлення дефектів рефракції.
Після операції пацієнт потребує трохи часу на відновлення. Зазвичай зір покращується протягом перших декількох годин або днів.
Лікар проводить контрольні візити для перевірки результатів та підтримки здоров'я очей пацієнта.

https://i.postimg.cc/brVLttjS/28-10-2023-234029.jpg

0


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Женское здоровье » Лазерна корекція зору у Львові