Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений

Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Областная барахолка » Як вибрати гарний безперебіник (ДБЖ)?


Як вибрати гарний безперебіник (ДБЖ)?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Всім привіт! Нічого не розумію по електроніці, а мені дуже потрібен безперебійник (ДБЖ) для захисту мого обладнання коли є перебої зі світлом. Мені важко визначитися, як вибрати надійний ДБЖ. Можливо, хто з вас може дати корисні поради по його вибору? Які параметри важливі та на що звертати увагу при виборі? Дякую!

0

2

Привіт! Обираючи безперебійник (ДБЖ), варто звертати увагу на кілька ключових параметрів. Перш за все, враховуйте обсяг навантаження - це важливо. Далі, слід оцінювати якість регуляції напруги (AVR), час автономної роботи, і, звісно, якість внутрішнього акумулятора. Для надійності, оберіть відомого виробника і перевірте наявність гарантії. До речі, якщо вам потрібен конкретний ДБЖ, дайте знати, і я пораджу файний варіант.

0

3

Дякую за відповідь! Тепер зрозуміліше. Тобто, я повинна обрати ДБЖ, який підходить для мого обладнання і має надійні параметри.
А ось яку краще модель та виробника вибрати я і справді не знаю. Буду вдячна якщо підкажете мені найкращий варіант по вибору ДБЖ!

0

4

Все так і тому раджу вам обрати безперебійник (ДБЖ) FSP Fortron FP1000, 1000ВА/600Вт, 4*Schuko, з функцією автоматичної регуляції напруги (AVR). Цей варіант дуже надійний і підходить для захисту комп'ютера та інших електронних пристроїв. Він також має чималий час автономної роботи, що дозволить вам вчасно вимкнути обладнання під час відключення електропостачання.
Купувала саме таку модель безперебійника в інтернет-магазині Алло https://allo.ua/ua/istochniki-besperebojnogo-pitanija/ - гарна ціна і швидка доставка за адресою. Мене це влаштовує. Треба вчасно готуватися до можливих відключень електропостачання і правильний вибір приладів це найголовніше.
https://i.imgur.com/UiNMjJF.png

0


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Областная барахолка » Як вибрати гарний безперебіник (ДБЖ)?