Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений

Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Областная барахолка » Брендовий стильний жіночий одяг


Брендовий стильний жіночий одяг

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Доброго дня! Моя дружина цікавиться брендовим стильним жіночим одягом і хотіли б дізнатися ваші рекомендації щодо стилю, брендів та магазинів. Які бренди вам особисто подобаються найбільше і чому? Будемо вдячні за ваші рекомендації!

0

2

Останнім часом мені дуже подобаються колекції від Rixo та Ulla Johnson. Вони пропонують неймовірно якісний та стильний одяг з цікавими деталями. Щодо обрання одягу, я рекомендую спочатку визначити свій особистий стиль: чи вам більше до душі класика, чи ви більше схильні до експериментів. Це допоможе вам зорієнтуватися в широкому асортименті брендів. Також важливо враховувати власні вподобання та тип фігури.

0

3

R4 написал(а):

Останнім часом мені дуже подобаються колекції від Rixo та Ulla Johnson. Вони пропонують неймовірно якісний та стильний одяг з цікавими деталями. Щодо обрання одягу, я рекомендую спочатку визначити свій особистий стиль: чи вам більше до душі класика, чи ви більше схильні до експериментів. Це допоможе вам зорієнтуватися в широкому асортименті брендів. Також важливо враховувати власні вподобання та тип фігури.

Дякуємо за поради! Подивились зараз, Rixo та Ulla Johnson дійсно мають чудові колекції. Я також хочу дізнатися вашу думку про інші бренди, можливо, є ще якісь приховані скарби, які варто відкрити? Щодо стилю, шукаємо щось універсальне, що підходить як для офісу, так і для неформальних заходів.

0

4

Доброго дня! Я хотіла б поділитися своєю любов'ю до мультибрендових інтернет-магазинів, особливо Хелен-Марлен. Тут можна знайти чудові представницькі бренди, такі як Joseph https://helen-marlen.com/ua/brands/joseph , до прикладу...
Цей бренд славиться своєю стриманістю та сучасністю в одязі. Вони пропонують чудовий вибір як для офісного стилю, так і для повсякденного. Я також раджу обговорити в магазині можливість підбору образів, і вони допоможуть вам підібрати ідеальний комплект для будь-якої події. Надіюся, це буде корисно для вас!
https://skrinshoter.ru/s/250923/HiZSxPLZ.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82-25-09-2023%2012:54:57.jpg

0


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Областная барахолка » Брендовий стильний жіночий одяг