Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений

Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Вибір планшету

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Вітаю! Мені потрібен планшет для навчання, але я абсолютно не розбираюся в них. Який ви можете порекомендувати? Мої вимоги: він повинен бути надійним, мати хороший екран і підходити для навчальних цілей.

0

2

Привіт! Я теж шукав планшет для навчання нещодавно. Я б порадив звернути увагу на Samsung Galaxy Tab S7. У нього відмінний AMOLED-екран, підтримка стилуса, що корисно для записів, і хороша продуктивність. На мою думку, це один із кращих варіантів в цій ціновій категорії.

0

3

Я погоджуюся з попереднім повідомленням. Samsung Galaxy Tab S7 - чудовий вибір. Але також варто розглянути iPad Air. Він має потужний процесор, гарний екран Retina, і багато навчальних додатків доступні на iOS. Це може бути корисно, якщо у вас вже є інші пристрої Apple.

0

4

Привіт! Якщо ваш бюджет дозволяє і ви віддаєте перевагу iOS, то моя рекомендація це планшет iPad Air https://allo.ua/ua/products/internet-planshety/ Цей планшет оснащений потужним процесором A14 Bionic, що робить його відмінним для багатозадачності і навчання.
Екран Retina забезпечує яскраві і чіткі зображення, а підтримка Apple Pencil дозволяє робити записи і малювати. Також, завдяки екосистемі Apple, у вас буде доступ до великої кількості навчальних додатків, включаючи iBooks і додатки від сторонніх розробників. iPad Air легкий і портативний, і його акумулятор забезпечує тривалий час роботи. Це відмінний вибір для навчання і не тільки.

0