Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений

Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Медичний центр

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Дуже хороший медичний центр Медіалт тут часто записуюсь на прийом до лікарів, якщо треба щось чи довідку чи провірити  здоров'я , завжди звертаюсь .Більш детальна інформація на сайті клініки. Дуже задоволена, мені подобається відношення до пацієнтів.

0

2

Я дуже серйозно ставлюся до свого здоров'я і маю нагоду зробити рентген. Але мене цікавить, де краще всього зробити рентген в Хмельницькому? Я хотів би знати про всі можливі варіанти та порівняти їх за якістю, професіоналізмом, обладнанням і цінами. Може, хтось має досвід обстеження в різних медичних центрах і може порекомендувати найкращий варіант?

0

3

такрик
Розумію вашу бажання зробити рентген якісно і надійно. Могу порекомендувати вам звернутися до Медичного центру Ультрадіагностика в Хмельницькому https://mrt-ct.com.ua/renthen . У їхній практиці зробити рентген - це професійно та дійсно високоякісно. Вони використовують сучасне обладнання та мають великий досвід у медичному обстеженні. Медичний центр Ультрадіагностика відомий своєю дбайливістю до пацієнтів, а також доступними цінами на послуги. Тут працюють досвідчені фахівці, які знають, як проводити рентгенологічні дослідження з максимальним комфортом для пацієнтів.

0