Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений

Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Дитячі іграшки гарної якості

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт, усім! Можете порекомендувати дитячі іграшки гарної якості? Я шукаю щось безпечне і витривале для своєї маленької дитини.
Особливо цікавлять розвиваючі варіанти. Буду вдячний за ваші поради!

0

2

Привіт! Я багато часу проводжу з дитиною і також шукав надійні іграшки. Мені подобаються відомі бренди, які спеціалізуються на дитячих іграшках. Вони зазвичай мають високі стандарти безпеки та якості. Також можеш звернути увагу на відгуки від інших батьків перед покупкою.

0

3

R4 написал(а):

Привіт! Я багато часу проводжу з дитиною і також шукав надійні іграшки. Мені подобаються відомі бренди, які спеціалізуються на дитячих іграшках. Вони зазвичай мають високі стандарти безпеки та якості. Також можеш звернути увагу на відгуки від інших батьків перед покупкою.

Дякую за відповідь! А можеш порекомендувати якісні бренди, на які варто звернути увагу? Можливо, є конкретні назви або магазини, де можна знайти ці іграшки?

0

4

Привіт! Ви не вказали вік дитини, а тому радити щось конкретне відразу так складнувато. Я хочу порекомендувати вам магазин «Ма», в якому можна знайти широкий вибір дитячих товарів від відомих брендів, для будь якого віку дітей. Вони працюють вже багато років на ринку і завжди мають якісний асортимент. Тут ви зможете знайти іграшки від відомих брендів, таких як Lego, Fisher-Price, Chicco та багато інших.
Вони дбають про безпеку дитячих  іграшок https://ma.com.ua/ua/igrushki і пропонують тільки ліцензовані товари. У «Ма» ви можете знайти різні види іграшок для різних вікових груп, від розвиваючих до конструкторів і настільних ігор. Їх ціни також досить конкурентоспроможні, а обслуговування на високому рівні. Я сама багато разів замовляла в «Ма» і завжди була задоволена якістю та обслуговуванням.
https://skr.sh/i/180723/ZIPJSxsM.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82%2018-07-2023%2019:18:32.jpg

Отредактировано Tatiana (2023-07-19 20:05:44)

0