Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений

Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Свадебные аксессуары » Де купити квіти в коробці у Львові?


Де купити квіти в коробці у Львові?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Всім привіт! Мене запросили на весілля, і без квітів йти на таке свято не ввічливо. Порадьте мені, будь ласка, красиві квіти у коробці, та інтернет-магазин у Львові де їх можна купити.

0

2

Привіт! Нещодавно було весілля у моєї сестри, і я також купував для неї дуже гарні квіти в коробці. Тому можу тобі порадити дуже не поганий квітковий магазин у Львові, де чудовий вибір готових букетів, на будь-який смак.

0

3

Привіт! Я чесно кажучи раніше не купував квіти, але тут не той випадок. Скажи, будь ласка, в якому саме інтернет-магазині у Львові, ти купував квіти у коробці? Завчасно дякую за інформацію!

0

4

Порадити тобі хочу інтернет-магазин Квітна https://kvitna.ua/collection/flowers-in-box де величезний вибір готових букетів квітів, точно не менше 1000. Кожен з даних букетів це унікальна дизайнерська робота, тому подібний не знайдеш в іншому квітковому магазині.

Купував я Квіти в коробці «Солодкий мармелад», який складається з таких квітів як: Троянда, Еустома, Зантедескія, Хризантема, Діантус. Квіти в ніжних рожевих тонах, різних відтінків, з гарним оформленням. В магазині дуже зручна навігація, тому достатньо в пошук вбити квіти з яких хочеш, щоб складався букет, також можна обирати колір квітів. Що мені ще подобається, це онлайн вітрина з відео до кожного букета, що дозволяє розглянути букет з усіх боків. Магазин працює цілодобово без вихідних, та доставляє квіти в усі куточки міста Львова, упродовж години після замовлення. Квіти завжди максимально свіжі, та букет виглядає в точності так, як зображений на фото в самому магазині.

https://forumupload.ru/uploads/000f/11/20/261/t567501.png

0


Вы здесь » Женский форум Запорожья и области : Леди - поговорим! » Свадебные аксессуары » Де купити квіти в коробці у Львові?